Картинка: Комплексное создание BIM-моделей

Наразі цифровізація будівельної галузі активно набирає швидкості у світі та й в Україні. Наша компанія серед перших в Україні запровадила 3D-моделювання, а за цим і BIM-технології. В даний час розробка проектної документації проводиться на основі BIM-моделі. Своїм замовникам, крім того, ми пропонуємо розробку інформаційної моделі різних рівнів деталізації на основі 2D-креслень, якщо проект уже розроблено. Під час створення BIM-моделі фіксуються переліки колізій передачі замовнику з метою внесення змін у робочу документацію до початку будівництва.

ПрАТ “Хімпроект” також надає послуги моделювання з хмари точок лазерного сканування та формування виконавчої будівельної моделі.

Наявність BIМ-моделі об’єкта дозволяє в процесі будівництва створювати 4D-модель та візуалізувати хід будівельних робіт за її допомогою, фіксувати приписи будівельного контролю з прив’язкою до елементів моделі, зберігати фотоісторію будівництва, у т.ч. прихованих робіт, закривати обсяги за допомогою BIM-моделі – формувати акти про виконані роботи, отримувати на її основі звіти про реалізацію проекту.