ПрАТ «Хімпроект» розпочало свою роботу у січні 1996 року. Протягом 25 років нами розроблені різні за складністю проекти.
За цей час ми виконали понад 100 проектів. Частина їх реалізована разом з іноземними компаніями.

Картинка: Галузі

Наші співробітники – це інженери-проєктувальники різних спеціалізацій, які мають значний досвід і випускають якісну проєктну продукцію. Співробітники ПрАТ «Хімпроект» у процесі роботи гнучко вирішують проектні завдання, підбираючи оптимальний варіант виконання технічного завдання Замовника. Завдяки наявності високопрофесійної команди та злагодженій роботі провідних фахівців у галузі проєктування ми здобули репутацію надійного партнера.

Наші сильні сторони

ПрАТ «Хімпроект» прагне бути на крок попереду у своїй галузі.

Підтвердженням постійного розвитку та самовдосконалення є впровадження серед перших в Україні BIM-моделювання у проєктуванні.

Картинка: О нас

Проєктні рішення розробляються з застосуванням нових матеріалів та технологій у галузі. Ми пропонуємо як повний обсяг робіт з проєкту, так і окремі пакети робіт, у т.ч. виконання конструкторських розрахунків. Будучи експертами в інжинірингових послугах та використовуючи великий досвід роботи в авторському нагляді, ми відкрили новий напрямок – інформаційний супровід управління будівництвом.

Підприємство має у своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу, необхідну для випуску якісної проектної продукції.

Картинка: Земля BIM